Wydruki wieloformatowe

Skuteczna reklama może mieć różne formy. Jednak niezaprzeczalnie jednymi z najbardziej rzucających się w oczy są te, których rozmiary nie należą do małych. Druk wielkoformatowy, nazywany również solwentowym, pozwala więc na urealnienie każdego projektu, którego założeniem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku marki oraz zdobycie zainteresowania Klientów. Nasza drukarnia oferuje doskonałą jakość (720, 1440 dpi), która zapewni klarowny przekaz informacji za pomocą słów i obrazów.

Czym charakteryzuje się druk solwentowy?

Wydruk wielkoformatowy powstaje z użyciem tuszy na bazie rozpuszczalników organicznych. To właśnie dzięki nim można uzyskać wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne, na przykład wilgoć, promieniowanie słonecznie czy wahania temperatur. Co więcej, wszystkie projekty naszej drukarni, które powstały techniką solwentową, cechuje wyjątkowe nasycenie kolorów i wyrazistość kształtów.

Jakie zastosowanie ma druk solwentowy?

Dzięki długiej liście zalet oraz trwałości od 2 do nawet 7 lat, ta technika stosowana w naszej drukarni wielkoformatowej z powodzeniem sprawdzi się w przypadku realizacji projektów o dużych rozmiarach we wnętrzach i w przestrzeni otwartej. Wymienić tutaj możemy przede wszystkim banery, billboardy, siatki MESH, tablice czy folie samoprzylepne, na przykład te służące do oklejania pojazdów. Druk solwentowy sprawdza się tutaj perfekcyjnie, oddając szczegóły całego projektu.

Drukarnia wielkoformatowa – materiały do druku

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Niektóre z nich będą wymagały od nas nie tylko cierpliwości, ale również znalezienia odpowiednich materiałów, na przykład folii, tkanin, siatek lub różnego rodzaju papierów o konkretnych właściwościach. Nasza drukarnia wielkoformatowa zrealizuje dla Państwa nawet te najbardziej skomplikowanie zlecenia – zaczynając od projektu i na druku solwentowym kończąc.
Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Druk solventowy w doskonałej jakości 720, 1440dpi

Doskonała widoczność oraz możliwość prezentacji obszernych treści i efektownych grafik – to tylko niektóre zalety wydruków wielkoformatowych. W naszym zakładzie poligraficznym w Krakowie drukujemy reklamy na takich materiałach, jak:

  • folie samoprzylepne
  • tkaniny bannerowe
  • siatki mesh
  • papiery różnego rodzaju i o rozmaitych właściwościach

Nasze usługi obejmują projektowanie oraz produkcję reklamy wizualnej. Wydruki wielkoformatowe doskonale sprawdzają się we wnętrzach i w przestrzeni otwartej, jako bannery, billboardy, a także w zakresie oklejania pojazdów – samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów i tramwajów.