Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami projektów, jakie agencja reklamowa Grafmix miała przyjemność do tej pory realizować. Proponujemy różne formy reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej, które zawsze dopasowujemy do potrzeb i preferencji naszych Klientów. Zaprezentowane przez nas w portfolio realizacje to projekty wykonane w Krakowie, jak też w innych regionach kraju. Pomimo iż nasza agencja reklamowa mieści się w stolic Małopolski, nie zamykamy się na propozycje z innych obszarów Polski.

Każda przygotowywana przez nas reklama jest szczegółowo omawiana z Klientem. Dysponujemy bardzo dużą wiedzą oraz umiejętnościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe formy reklamy. Przy wykonaniu korzystamy z materiałów o wysokiej odporności na działanie czynników mechanicznych oraz pogodowych. Zapewniamy szeroki wybór kształtów, formatów i wariantów kolorystycznych oraz nowoczesne podświetlenie.

Naszą specjalnością są atrakcyjne wizualnie szyldy, kasetony czy litery blokowe, które pozwalają na efektowne oznaczenie siedziby firmy. Wykonujemy również oklejanie samochodów, dzięki czemu firmowe pojazdy stanowią mobilne reklamy przedsiębiorstwa.

Dysponujemy własnym parkiem maszyn, który usprawnia i przyspiesza wykonanie usług oraz gotowych reklam.