Litery i loga

Agencja reklamowa Grafmix od 1999 roku dostarcza nowoczesne bannery, bilbordy czy szyldy. Jednym z naszych flagowym produktów są litery i loga przestrzenne, które są efektową reklamą świecącą. Korzystamy wyłącznie z komponentów wysokiej jakości, a nasze realizacje odznaczają się precyzją i nietuzinkowym designem, co pomaga naszym Klientom wyróżnić się w tłumie. Świadczymy kompleksowe usługi, od projektu, poprzez wykonanie, montaż i serwis reklamy świecącej. Sprawdź, jak z naszą pomocą ozdobisz swój lokal!

Litery i loga przestrzenne – skuteczna reklama Twojego biznesu

Efektowne reklamy świecące dobrze prezentują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Na elewacjach stanowią estetyczną i łapiąca wzrok przechodniów alternatywę dla szyldu czy kasetonu Dibond. Nasze litery i loga przestrzenne zdobią już wiele miejsc w Krakowie i Małopolsce. Czy dołączysz do grona zadowolonych klientów agencji reklamowej Gramfix?

Trwałe i niezawodne rozwiązania w świecącej reklamie zewnętrznej

Zazwyczaj nasi Klienci decydują się na montaż naszych produktów na zewnątrz. By uniknąć konieczności częstego serwisu, używamy jedynie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Nasze loga i litery przestrzenne są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Niestraszny im deszcz, wiatr ani promieniowanie słoneczne. Inwestycja w usługi Gramfix to gwarancja wieloletniej trwałości, sprawnego montażu oraz szybkiego serwisu.

Jak wykonane są przestrzenne loga i litery?

Oferowane przez nas reklamy świetlne w formie przestrzennych bloków składają się z boków wykonanych z PCV, plexi lub aluminium oraz lica z mlecznej bądź barwionej plexi. Wewnątrz znajduje się niezawodna instalacja LED, która zapewnia atrakcyjne podświetlenie — z boków lub z efektem holo, który oświetla także elewację budynku.

Agencja marketingowa Gramfix — Twój partner w biznesie

Serdecznie zapraszamy do współpracy — z chęcią stworzymy dla Ciebie atrakcyjną reklamę świecącą. Świadczymy usługi montażu i serwisu, możesz więc na nas liczyć od pierwszych szkiców projektu, aż po wszelkie prace związane z ewentualnymi naprawą czy przeniesieniem przestrzennych liter i loga.