Kasetony, Backlighty

Dbamy o to, by biznesy naszych Klientów nie pozostały niezauważone. Oferujemy montaż i serwis szyldów świetlnych, w tym popularnych kasetonów i backlightów. Sprawdź, jak możemy wyróżnić Twoją firmę!

Profile aluminiowe i energooszczędne oświetlenie

Naszym Klientom oferujemy szyldy wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, które wyglądają efektownie zarówno za dnia, jak i w nocy. Kasetony to popularny rodzaj reklamy świetlnej. Składają się z profili aluminiowych, na które nakładane jest lico z plexi z nadrukowaną grafiką bądź tekstem.

Backlighty to bardzo podobne rozwiązanie, ale zamiast szkła akrylowego, na podstawę z aluminiowego profilu montuje się materiał winylowy, który jest w całości podświetlany. W efekcie otrzymujemy więc produkt, który, w dużym uproszczeniu, wygląda jak ekran emitujący własne światło. W przeciwieństwie do tradycyjnego bilbordu ta forma reklamy wielkoformatowej nie wymaga oświetlania reflektorem na wysięgniku. Obie formy – zarówno kasetony, jak i backlighty – dają nam możliwość realizowania efektownych projektów, które w całości dostosowujemy do oczekiwań Klienta.

Do montażu naszych produktów używamy wyłącznie energooszczędnego oświetlenia typu LED, dzięki czemu są one łatwe w serwisie i bardzo tanie w utrzymaniu. Wyglądają estetycznie również po zmroku, doskonale eksponując Twoje logo czy hasło reklamowe.

Montaż i serwis kasetonów i backlightów

Twoja reklama nie świeci? Zadzwoń do nas! Nasza agencja prowadzi montaż i serwis reklamy LED na terenie Krakowa i okolic. Bazując na przeszło dwudziestoletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować estetyczne i skuteczne prezentery różnego typu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą montażu i serwisu reklam świetlnych, w tym kasetonów i backlightów, agencji reklamowej Grafmix. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam precyzyjne prace takie jak frezowanie czy wycinanie. Możemy zrealizować nawet bardzo skomplikowane projekty, dając przy tym gwarancję dbałości o detale oraz niezawodności oferowanych rozwiązań.