Montaż i serwis reklam

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na świadczenie wielu różnorodnych usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu Klientów i odpowiedzieć na ich potrzeby oraz oczekiwania w najlepszy sposób. Montaż reklam świetlnych, serwis i naprawa kasetonów LED zewnętrznych to główne obszary naszego działania na terenie Krakowa i okolic. Jednak przyjmujemy również zlecenia na terenie całej Polski po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Klienta i jego priorytety, doradzając w uzyskaniu dobrych efektów reklamowych na miarę wizerunku ich marki.

Montaż i demontaż reklam świetlnych zewnętrznych

Zamówienie projektu to bardzo ważny etap prac. Jednak znalezienie firmy, która zajmuje się aspektami graficznymi to jedno, a nawiązanie współpracy z marką, która stworzy koncept i pomoże w jego realizacji – to drugie. U nas zdobędą Państwo nie tylko dokładny pomysł w formie cyfrowej, ale również pomoc w zamocowaniu w określonym miejscu. Montaż kasetonów reklamowych zewnętrznych i innych rodzajów reklam świetlnych jedna z wielu naszych usług tuż obok naprawy i serwisu. Nasi specjaliście dokładają wszelkich starań, żeby konstrukcje LED były stabilne, wytrzymałe i odporne – tak, żeby nie były straszne im nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne.

Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć skutecznym i trwałym projektem reklamowym, którego montaż przeprowadzany jest szybko i precyzyjnie. Jeśli jednak (z jakiegokolwiek powodu) konstrukcja zewnętrzna nie będzie już więcej potrzebna lub będzie konieczne wprowadzenie zmian (na przykład w zmiany koncepcji lub naprawy i serwisu), wykonamy również demontaż reklam świetlnych — od kasetonów LED aż po prezentery i logo.

Serwis różnorodnych reklam podświetlanych zewnętrznych

Nawet niezawodne urządzenia i konstrukcje mogą ulegać awariom. Nie zawsze jest to wina złej jakości materiałów. Najczęściej wina leży po stronie długiego czasu wystawienia na działanie warunków atmosferycznych i bardzo intensywnego eksploatowania produktu. Dobre komponenty również mają swoją datę ważności, chociaż określenie jej może być trudne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak stresująca może być taka sytuacja. Dlatego oprócz usług takich jak montaż kasetonów reklamowych LED, naszym Klientom oferujemy również naprawę, czyli serwis reklam podświetlanych zewnętrznych.

Wyznajemy zasadę, według której zawsze próbujemy uratować wszystko, co tylko możliwe. Jeśli jednak dana część nie nadaje się już do użytku i musi być justify, stawiamy na nowe komponenty. W ten sposób nie tracą Państwo pieniędzy — albo na przedwczesną wymianę, albo na usługę, której efekt będzie krótkotrwały. Właśnie tak wygląda współpraca z naszą firmą. Nie tylko montaż, ale również naprawa reklam świetlnych (w tym serwis kasetonów LED, backlightów czy reklamowych pylonów zewnętrznych) opiera się na korzyści Klientów — zarówno finansowych, jak i funkcjonalnych.

Usługi montażu, demontażu i naprawy – projekty własne i zewnętrzne

Wielu Klientów zastanawia się, czy musi zamówić u nas projekt, żeby móc skorzystać z innych pozycji w ofercie naszej firmy. Montaż, naprawa i serwis kasetonów LED (i innych rodzajów reklam podświetlanych) to usługi działające niezależnie od poprzednich współprac. Jeżeli posiadają Państwo produkt reklamowy stworzony przez inną firmę, ale chcą skorzystać z wyżej wymienionych świadczeń, nic nie stoi na przeszkodzie. Nasi specjaliści to wszechstronni profesjonaliści, którzy poradzą sobie z każdym zleceniem.

Koszt montażu, demontażu oraz serwisu reklam świetlnych

To kwestia indywidualna. Na naszej stronie znajdą Państwo cennik poszczególnych części oferty, jednak należy traktować je wyłącznie jako szacowane ceny pracy. Montaż (bądź demontaż), a także naprawa i serwis reklam podświetlanych, takich jak reklamowe kasetony LED to usługi, których koszt zależy od wielu różnych czynników. Możemy wymienić tutaj przede wszystkim lokalizację wykonania zlecenia, wielkość produktu oraz jego rodzaj, złożoność problemu oraz ilość czasu poświęconego na jednego Klienta.

Jeżeli więc są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. W ten sposób będziemy mogli dokładnie określić cenę montażu reklamy świetlnej lub serwisu (na przykład naprawy reklamowego kasetonu LED o konkretnych wymiarach) oraz ustalić szczegóły wykonania usługi.