Prezentery podświetlane

Grafmix zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych rozwiązań reklamowych, które pozwalają biznesom naszych Klientów świecić na tle konkurencji. Jedną z pozycji naszego portfolio są prezentery podświetlane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu i montażu reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Nasza krakowska agencja działa na małopolskim rynku już od 1999 roku!

Podświetlane prezentery – atrakcyjny wyróżnik Twojego biznesu

Mogą służyć jako elementy informacyjne lub czysto ozdobne. Precyzyjnie wykonane, wyposażone w wydajne i nieawaryjne oświetlenie LED prezentery doskonale uzupełniają wnętrza lokali usługowych, restauracji, biur, sal kongresowych, stoisk targowych czy recepcji. Podświetlenie zwraca uwagę potencjalnego klienta i sprawia, że obok takiej reklamy nie można przejść obojętnie!

Prezentery składają się z bezbarwnej płyty, na której za pomocą specjalistycznych, precyzyjnych maszyn, frezujemy cieniutkie linie. Mogą się one składać w logo, grafiki czy hasła reklamowe, które identyfikują Twoją markę. Dzięki naszemu przeszło dwudziestoletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować Klientom oryginalne, wyróżniające się reklamy. Zajmujemy się nimi kompleksowo – od projektowania, poprzez ich wykonanie, montaż i późniejszy serwis.

Agencja reklamowa Gramfix – specjalista od reklam świecących

Jeżeli jesteś zainteresowany zleceniem wykonania atrakcyjnych, oryginalnych prezenterów podświetlanych — trafiłeś pod dobry adres! Z ogromną przyjemnością podejmujemy się realizacji zamówień oraz montażu gotowych płyt dla Klientów z Krakowa i całego województwa małopolskiego. Kładziemy szczególny nacisk na precyzję wykonania nośników reklamowych, ponieważ wierzymy, że to właśnie ona najlepiej świadczy o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wykonujemy również serwis reklam podświetlanych wykonanych przez inne firmy.

Każde z zamówień traktujemy indywidualnie, dlatego w celu otrzymania spersonalizowanej oferty na podświetlane prezentery zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Chętnie wykonamy dla Ciebie serwis i montaż reklam z oświetleniem LED, które wyróżnią Twój lokal!