Kasetony Dibond

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy naszym Klientom rozwiązania oparte o nowoczesne materiały i oświetlenie LED, pozwalające na uzyskanie realizacji odznaczających się nietuzinkowym designem i wysoką precyzją. Przedstawiamy świecące kasetony Dibond, które przyciągają wzrok przechodnia efektownym wykończeniem. Agencja Grafmix oferuje zarówno montaż, jak i szybki serwis!

Czym wyróżniają się kasetony Dibond?

Aby uzyskać wysoką jakość produktu końcowego, używamy trwałych płyt aluminiowych, na których frezowane są grafiki lub napisy. Wewnątrz kasetonu Dibond umieszczane jest energooszczędne oświetlenie typu LED, co czyni z niego nie tylko efektowną, ale i ekonomiczną formę reklamy świecącej.

Ponadto ten rodzaj szyldu jest wytrzymały i odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, a także na czyszczenie i przecieranie. Nie wymaga również częstego serwisu. Oferowane przez nas rozwiązanie to lekka, sztywna i nieprzepuszczająca światła słonecznego płyta, która może być z powodzeniem stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dzięki naszym projektom wyróżnisz swój lokal w sposób estetyczny i nowoczesny!

Produkowanie i serwis reklam świecących w Małopolsce

Agencja reklamowa Grafmix od lat zajmuje się projektowaniem i montażem kasetonów Dibond, kładąc szczególny nacisk na najwyższą jakość oraz precyzję. Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, a estetyczny, świecący szyld to nieoceniony element marketingu!

Montaż reklam poprzedzony jest dokładnymi pomiarami, co pozwala na zaproponowanie najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb. Nasza agencja tworzy kasetony Dibond o różnych kształtach i wielkościach, pozwalając Klientom wyróżnić się z tłumu. Prowadzimy także serwis reklamy świecącej na terenie Krakowa i okolic.

Zapraszamy do kontaktu z agencją Grafmix!

Jeżeli szukasz wykonawcy kasetonów Dibond najwyższej jakości lub Twoja reklama przestała świecić – zadzwoń do nas! Gwarantujemy profesjonalne wsparcie od etapu projektu, poprzez montaż, aż po serwis reklam.