Pylony

Naszym celem jest wyróżnienie Twojego biznesu za pomocą estetycznych i trwałych rozwiązań opartych o nowoczesne materiały i niezawodne oświetlenie LED. Prezentujemy pylony – eleganckie drogowskazy, które skutecznie zaprowadzą klientów wprost pod drzwi siedziby Twojej firmy! Agencja Grafmix oferuje zarówno montaż świecącej reklamy wielkoformatowej, jak i sprawny serwis.

Pylon – pionowa konstrukcja, wiele możliwości wykończenia

Rozwiązanie to, inaczej zwane totemem reklamowym, doskonale sprawdza się jako nośnik informacji i skutecznie wyróżnia lokal. Pylon jest formą wielkoformatowej reklamy świecącej zewnętrznej, a jej montaż w pobliżu siedziby firmy pozwala na skierowanie uwagi klientów na to miejsce. Totemy doskonale sprawdzają się także w roli drogowskazów, zwłaszcza w sytuacji, gdy lokal oddalony jest od drogi głównej.

Pylon cechuje się dużym rozmiarem, dzięki czemu informacje na nim zawarte są czytelne nawet z większej odległości. Montaż tej konstrukcji rozpoczyna się od zbudowania stalowych profili, które zapewniają stabilność. Na nich przymocowane są elementy stanowiące wartość wizualną. Może być to:

– szybka plexi,

– ekrany LED,

– lica wykonane z dibondu i innych materiałów.

Wewnątrz lub na zewnątrz montowane jest niezawodne oświetlenie LED, dzięki któremu treści zawarte na pylonie widoczne są także po zmroku. To elegancka i czytelna forma reklamy świecącej, której serwis nie jest kosztowny i czasochłonny z uwagi na prostą konstrukcję.

Na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć nietypowe kształty i formy wielkoformatowych totemów. Nasz kreatywny zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich elementów konstrukcyjnych, a także opracuje skuteczny sposób przekazu kluczowych dla Twojej działalności informacji.

Gramfix – projekt, montaż i serwis pylonów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji reklamowej. Oferujemy montaż i serwis reklamy świecącej wielkoformatowej na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego. Z chęcią zajmiemy się wykonaniem atrakcyjnego pylonu dla Twojej firmy, bądź serwisem już istniejącego nośnika!