Bannery

To jeden z najprostszych sposobów na stworzenie skutecznej reklamy konkretnego produktu, usługi lub samej marki. Pozwala na dużą wolność wyrazu i kreatywność, a przy tym jest bardzo wytrzymały. Banery reklamowe, bo o nich właśnie mowa, tworzymy od 1999 roku. Śmiało możemy więc powiedzieć, że druk i projektowanie przyciągających uwagę reklam to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie drukarni pozwala na działanie poza schematami, a co za tym idzie – stworzenie nietypowych koncepcji, które przyciągną do Państwa nowych Klientów.

Banery reklamowe na zamówienie — współpraca z drukarnią

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma zupełnie inne wymagania, a każda reklama — żeby była efektywna — musi być unikatowa. Dlatego każdą współpracę nasza drukarnia rozpoczyna od dokładnego wywiadu. W ten sposób możemy określić, na czym Państwu zależy, czego unikać i na czym się skupić. Może być to aspekt dotyczący rozmiaru, kolorów czy techniki druku banera reklamowego na zamówienia. Wydruk solwentowy zapewnia doskonałe odwzorowanie projektu reklamy oraz trwałość nadruku. Elastyczna tkanina plandekowa to z kolei gwarancja wytrzymałość i odporności druku na rozerwanie czy inne uszkodzenia mechaniczne lub niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.

Dlaczego warto zdecydować się na baner reklamowy?

Ta praktyczna i efektowna forma reklamy stosowana jest najczęściej na ogrodzeniach oraz na elewacjach budynków. Jest w stanie dotrzeć do dużej i różnorodnej grupy odbiorców w szybki i niezawodny sposób — niezależnie od branży, którą się Państwo zajmują. Co więcej, reklamowe banery na zamówienie w naszej drukarni są przy tym łatwe w transporcie oraz montażu i demontażu.

Jednak bardzo ważny jest tutaj nie tylko sam druk, ale odpowiedni projekt. Jeżeli więc zależy Państwu na stworzeniu skutecznej reklamy, która przyniesie wiele korzyści zarówno dla wizerunku marki, jak i sprzedaży, to zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas w siedzibie w Krakowie. Nasza drukarnia wykona banery reklamowe na zamówienie dla każdej branży.