Reklama – Usługi

W naszej krakowskiej agencji tworzymy reklamy, które pod względem trwałości oraz estetyki wykonania spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Świadczymy usługi kompleksowo, zapewniając Klientom fachowe doradztwo, wykonanie projektu, a także produkcję reklamy świetlnej, na pojazdach, billboardów, grafiki przestrzennej i nie tylko.

Dysponując dużymi możliwościami projektowymi i produkcyjnymi, które dają nam posiadane maszyny oraz duża wiedza naszych pracowników, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i realizować również te skomplikowane zamówienia. Każda reklama przygotowywana jest w oparciu o wysokiej jakości materiały, dzięki czemu jest ona bardzo wytrzymała. Rozwiązania na zewnątrz i do wnętrz – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Reklamy świetlne

Efektowne i zwracające uwagę Klientów reklamy świetlne, takie jak kasetony, pylony, prezentery i litery przestrzenne. Wykonywane zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klienta, będą zdobiły szyldy sklepowe, wskażą drogę potencjalnym Klientom, a także staną się doskonałą wizytówką każdego przedsiębiorstwa.

Szyldy billboardy

Wykonujemy szyldy, billboardy oraz tablice reklamowe w dowolnych rozmiarach, które jak żadna inna forma reklamy zwrócą uwagę potencjalnych Klientów i staną się kluczowymi elementami kampanii marketingowych. Wykonujemy je na różnych podkładach, zapewniając przy tym profesjonalny montaż wybranego rozwiązania.

Grafika przestrzenna

Litery i znaki wykonywane ze specjalnego materiału (styroduru), które mogą posiadać dowolne wielkości i grubości. Dzięki wysokiej jakości wykonania przez bardzo długi czas zachowują swoją wysoką estetykę i są znakomitymi wizytówkami każdej firmy. Odpowiednie do montażu zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Reklamy na pojazdach

Mobilna reklama to doskonały sposób, by dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów, znajdujących się w różnych miejscach. Dlatego też oferujemy Państwu oklejanie samochodów przy wykorzystaniu folii oraz druku solventowego. Zadbamy o estetykę oraz walory informacyjne każdego rozwiązania. Indywidualne podejście!

Bannery

Korzystając z materiału plandekowego i stosując druk solventowy, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa bannery o różnych wymiarach i posiadające zróżnicowane treści. Tak przygotowane nośniki reklamy z całą pewnością pozwolą firmie wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić do skorzystania z oferty wiele osób.

Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki na foliach samoprzylepnych, bannerach, papierze czy siatkach mesh, wykonując różnego rodzaju materiały reklamowe, często niestandardowe. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych zleceń i zawsze dbamy o najwyższą jakość wydruków. Nasi pracownicy terminowo realizują wszystkie zlecenia.

Wycinanie

Nasze działania nie byłyby tak efektywne, gdyby nie ogromne możliwości produkcyjne, jakie dają nam specjalistyczne maszyny. Oferujemy Państwu usługi wycinania – ploterowego i termicznego różnego rodzaju materiałów. Naszą specjalnością jest również frezowanie. Działamy terminowo i oferujemy atrakcyjne ceny.