Kasetony, litery blokowe, reklamy świetlne

Do produkcji reklam świetlnych wykorzystujemy wyłącznie oświetlenie typu LED

Chcąc zwrócić uwagę potencjalnych Klientów i wprawić ich w zachwyt, warto wykorzystać możliwości jakie daje efektowna, rzucająca się w oczy reklama świetlna. W skład naszej oferty wchodzi projektowanie i produkowanie takich rozwiązań, jak kasetony, pylony czy litery blokowe, które dzięki połączeniu wysokiej estetyki oraz trwałości, spełnią Państwa oczekiwania i będą służyły Wam przez bardzo długi czas. Duża różnorodność rozwiązań, a także ogromne możliwości projektowe i produkcyjne naszej krakowskiej agencji sprawiają, że jesteśmy w stanie tworzyć kasetony i prezentery o zróżnicowanych wielkościach, kształtach i kolorach.

Realizujemy również zlecenia niestandardowe i skomplikowane, zapewniając profesjonalizm oraz fachowe doradztwo – wszystko po to, by pomóc Państwu w rozwoju Waszej działalności.

W swojej pracy korzystamy z ogromnego doświadczenia naszych pracowników, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom Klientów. Oprócz tego wykorzystanie nowoczesnych systemów informatycznych powoduje, że przeprowadzane realizacje odznaczają się wysoką dokładnością i niespotykanym designem.

Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg realizacji, takich jak produkcja kasetonów, liter blokowych oraz reklam świetlnych. Każda z tych usług pozwoliła nam na dopracowanie do perfekcji technologii, z jakich na co dzień korzystamy. Właśnie to sprawia, że wszelkie wytwarzane przez nas elementy promocyjne są tak skuteczne i czytelne w przekazie. Jeśli do tej pory Twoja firma była niezauważalna lub chcesz odświeżyć swój wizerunek, postaw na profesjonalistów w branży reklamy i pozwól nam opracować elementy promocyjne Twojej działalności!

Kasetony Dibond

Efektowna reklama podświetlana, wykonana z całości płyty aluminiowej z wyfrezowanymi napisami lub grafiką. Dzięki wysokiej jakości zastosowanego materiału jest niezwykle wytrzymała i dzięki temu może pełnić rolę zewnętrznego kasetonu, któremu niestraszne negatywne czynniki atmosferyczne. Nasze rozwiązania charakteryzuje duża lekkość, sztywność oraz brak przepuszczania światła, a do tego mogą posiadają bardzo zróżnicowane warianty kolorystyczne oraz odmienne wymiary, dzięki czemu są dopasowane do Państwa potrzeb.

Kasetony, Backlighty

Jedne z popularniejszych form reklamy świetlnej, wykonane z profili aluminiowych o różnych
szerokościach i dowolnych formatach. Lico kasetonu stanowi plexi z grafiką lub, w przypadku backlightu, materiał winylowy z nadrukiem w całości podświetlany. Efektowny wygląd oraz ogromne możliwości w zakresie kształtów, wymiarów i grafik umieszczanych na froncie sprawiają, że ich wygląd może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Realizujemy również rozbudowane i skomplikowane zlecenia.

Litery lub loga blokowe przestrzenne

Lico liter blokowych z plexi – mleczna lub barwiona w masie, boki wykonane są PCV, PLEXI lub ALUMNIUM. W literach blokowych może świecić front liter – zarówno boki, jak i, w przypadku tzw. “efektu halo”, światło odbite na elewacji budynku. Reklamy świetlne tego typu najczęściej są stosowane jako nazwy firm, sklepów itp., zdobią szyldy i ściany wewnątrz firmowych budynków. Litery blokowe oraz inne kształty, wykonywane w naszej agencji, spełniają oczekiwania również pod kątem trwałości i odporności na uszkodzenia.

Pylony

Wysoki, czytelny i elegancki pylon jest idealnym drogowskazem, dzięki któremu Twoi Klienci nigdy nie przegapią siedziby Państwa firmy. Pylony (totemy), to pionowe formy reklamowe (stąd nazwa pylon), których głównych zadaniem jest oznakowanie siedziby Firmy.

Pylony (totemy), to typ reklamy cechujący się sporymi gabarytami, co czyni informację na nim zawartą – czytelną z dalszej odległości. Totemy przede wszystkim są zbudowane z profili stalowych, które tworzą całą konstrukcję. Treść pylonu może być wykonana w wieloraki sposób – od plexi, poprzez ekrany LED (np. dla stacji benzynowych), po eleganckie lica z dibondu lub stali. Produkujemy totemy z podświetleniem zewnętrznym, wewnętrznym LED – na życzenie także nietypowe formy i sposoby ekspozycji.

Prezentery podświetlane

Wykonane są z płyty bezbarwnej, a następnie frezowane są pod odpowiednim kątem, co daje efekt świecenia krawędziowego napisów lub loga. Podobnie jak kasetony czy litery blokowe, prezentery są doskonałe do zastosowania jako prestiżowe, ozdobne lub informacyjne elementy uzupełniające wystrój wnętrz, biur, sal konferencyjnych itp. Ich wygląd spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz żywotność, która sięga wielu lat.